OVERNAME VAN LUXUEUS HOTEL IN PRACHTIG DOMEIN
Logies - Vlaanderen, Limburg
Verkoopprijs: Verkoopprijs werd niet meegedeeld.
Referentie: HOVL00887
Aantal couverts: Geen
Terras aanwezig: Ja - Minder dan 25 zitplaatsen
Privéparking aanwezig: Ja - Minder dan 25 wagens
Brouwerijverplichting: Neen
Andere leveranciersverplichting: Neen
Aantal personeelsleden: Tussen 3 en 5 medewerkers
Woonst aanwezig: Ja, van 1-3 slaapkamers
Aantal kamers: Tussen 10 – 50 kamers
Aantal units: Niet van toepassing
Met restaurant/cafetaria: Ja - Tussen 40 – 64 zitplaatsen
Aantal zalen in eigen locatie: 2 tot 5 zalen
Totale capaciteit: minder dan 100 personen
Tuin: Neen
In een parkdomein van 2,5 ha met grachten, eeuwenoude bomen en mooie sierplanten ligt dit stijlvol hotel met restaurant, feest- en vergaderzalen.
Het hotel is zeer goed gelegen, op een boogscheut van de dorpskern, aan het startpunt van bewegwijzerde wandel- en fietsroutes en dichtbij toeristische trekpleisters.
Het hotel beschikt over een 30-tal luxueuze kamers voorzien van alle hedendaags comfort.
Daarnaast is er een mooi gastronomisch restaurant met groot zomerterras en vergader- of feestzalen met een totale capaciteit van meer dan 300 personen.
Binnen het domein is een ruime privéparking aanwezig.
Het onroerend goed waarin het hotel gevestigd is bestaat uit het hoofdgebouw, de zeer verzorgde parktuin, een privéparking, de private woning, de kasteelhoeve op een aanpalend stuk grond dat kan bestemd worden voor de uitbreiding van de activiteiten.